Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Tłuszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

192 000 zł960 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Typ oferty: działka z planem zagospodarowania o powierzchni 960m Cena: 189 000zł wymiary 21x41m, droga dojazdowa 10m Forma własności: własność z kw media, prąd woda gaz dojazd asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

1 250 000 zł166 m² 7 530,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

1 990 000 zł130 m² 15 307,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:997 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość - stylowy dwór z lat 20. XX wieku, położony w spokojnej części Tłuszcza. To miejsce, w którym historia spotyka się z nowoczesnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Tłuszcz,mazowieckie

879 000 zł160 m² 5 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Typ oferty: dom wolnostojący o powierzchni 150m2 garaż i działka 1500m Tłuszcz ul zaściankowa/nowa pełna dokumentacja, działka po podziale Cena: 879 000zł Rynek: wtórny rok budowy ok 1995.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m , położoną w malowniczej okolicy Gminy Tłuszcz. To doskonała propozycja dla osób, które szukają spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

1 590 000 zł390 m² 4 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:808 m²

Nowy budynek z 5 nowymi niezależnymi lokalami mieszkalnymi w stanie podwyższonym deweloperskim na działce 808m2 Tłuszcz przy pkp świetnie nadaje się pod wynajmy, na firmę, hostel pracowniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

368 900 zł1 054 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Jasienica, gm. Tłuszcz Działka budowlana o powierzchni 1054 m2 położona w miejscowości Jasienica w gminie Tłuszcz, ok. 40 km od Warszawy. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

585 000 zł3 900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja derbin nieruchomości z przyjemnością przedstawia ulokowaną w otoczeniu pachnącego lasu sosnowego działkę budowlaną w Szymanówku zaledwie 39 km od Warszawy. To miejsce stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

337 500 zł750 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Jasienica, gm. Tłuszcz Działka budowlana o powierzchni 750 m2 położona w miejscowości Jasienica w gminie Tłuszcz, ok. 40 km od Warszawy. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

1 160 000 zł166 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

1 160 000 zł166 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tłuszcz,mazowieckie

865 000 zł174 m² 4 966,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Tłuszcza. Każdy z segmentów posiada powierzchnię użytkową 118,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

4 293 000 zł15 900 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna zlokalizowana w miejscowości Jasienica , gmina Tłuszcz , województwo mazowieckie. Nieruchomość przeznaczona pod budowę 12 budynków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

284 580 zł1 054 m² 270 zł/m²

 

 

 

Tłuszcz,mazowieckie

307 500 zł750 m² 410 zł/m²

 

 

 

Tłuszcz,mazowieckie

1 160 000 zł166 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kukułki

Tłuszcz,mazowieckie

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie l2b 3-pokojowe na piętrze o powierzchni 63,10 m z dużym ogródkiem 66 m . Lokal w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Norwida

Tłuszcz,mazowieckie

290 000 zł1 074 m² 270,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną Tłuszcz, ul. Norwida 1074 m wszystkie media 290 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1074 m, położona w miejscowości Tłuszcz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

488 000 zł136 m² 3 577,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 136 m , działka 300 m Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 136 m , w tym powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

750 000 zł137 m² 5 487,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Własny dom w cenie mieszkania! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 94,84 m , z ogródkiem i wszystkimi mediami (prąd, woda, kanalizacja miejska, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tłuszcz,mazowieckie

799 000 zł62 m² 12 792,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym, czterolokalowym budynku z 2023 roku. Jest to niemal nowa nieruchomość, co gwarantuje wysoki standard wykończenia i nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

859 000 zł270 m² 3 181,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:881 m²

Klient kupujacy nie płaci prowizji! oferta dostępna wyłącznie W naszej agencji! Nasza dzisiejsza propozycja to dom wolnostojący zlokalizowany w świetnej lokalizacji w Tłuszczu, na tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tłuszcz,mazowieckie

950 000 zł258 m² 3 682,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Nieruchomość przy ulicy Powstańców Tłuszcz (40 km od Warszawy) dom: wybudowany w 1933 roku wpisany do gminnej ewidencji zabytków Powierzchnia użytkowa - 218 m2 Powierzchnia całkowita - 258 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

539 000 zł90 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Centralna lokalizacja , domek parterowy o powierzchni około 90m2, składający się z trzech pokoi, kuchni, dużej łazienki i pomieszczenia technicznego. Budynek w konstrukcji murowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tłuszcz,mazowieckie

400 000 zł52 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:144 m²

Opis nieruchomości: powierzchnia: 52 m Działka: 144 m Układ: parter: salon z otwartą kuchnią, łazienka piętro: dwa pokoje, garderoba + strych (idealny do przechowywania) Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

110 000 zł830 m² 132,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Konary, na pograniczu z Tłuszczem (około 40 km od Warszawy) działka: nr działki: 454/5, obręb Wólka Kozłowska Nie objęta mpzp możliwość budowy na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Tłuszcz,mazowieckie

336 000 zł37 m² 8 983,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tłuszcz, ul. Kościuszki > 37,8 m2, 2 pokoje z oddzielną kuchnią > piwnica 3 m2 > stacja kolejowa pkp: 200 m > autobusy 100 m od klatki > Lewiatan 150 m, Lidl Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tłuszcz,mazowieckie

950 000 zł258 m² 3 682,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Nieruchomość przy ulicy Powstańców Tłuszcz (~40 km od Warszawy) dom: wybudowany w 1933 roku wpisany do gminnej ewidencji zabytków Powierzchnia użytkowa - 218 m2 Powierzchnia całkowita - 258 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

750 000 zł136 m² 5 514,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji Tłuszcza! wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja miejska, gaz, światłowód. zakup bezpośrednio. Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Tłuszcz,mazowieckie

350 000 zł37 m² 9 358,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców

Tłuszcz,mazowieckie

950 000 zł258 m² 3 682,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Tłuszcz,mazowieckie

110 000 zł830 m² 132,53 zł/m²

 

 

 

Tłuszcz,mazowieckie

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Marzysz o własnym mieszkaniu w nowo wybudowanych segmentach? Nowo powstające rodzinne i kameralne osiedle pod Warszawą w miejscowości Tłuszcz oferuje swoim właścicielom komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

110 000 zł1 325 m² 83,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1325 m , z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego, położoną w malowniczej okolicy Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców

Tłuszcz,mazowieckie

950 000 zł258 m² 3 682,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Racławicka

Tłuszcz,mazowieckie

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:908 m²

Nieruchomość przy ulicy Racławickiej - Tłuszcz (40 km od Warszawy) Przedmiotem sprzedaży są 2 budynki (łącznie 64 m2) usytuowane na działce o powierzchni 908 m2 1 - dom mieszkalny - 33 m2 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kasprowicza

Tłuszcz,mazowieckie

550 000 zł15 731 m² 34,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w miejscowości Tłuszcz, ul. Kasprowicza - około 40 km od Warszawy. Działka: nr działki: 438 Objęta mpzp - Usługi z zabudową mieszkaniową jednorodzinną jako funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiejska

Tłuszcz,mazowieckie

525 000 zł161 m² 3 257,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:266 m²

Dom przy ulicy Wiejskiej - Tłuszcz (40 km od Warszawy) Powierzchnia użytkowa - 161,18 m2 Budynek 1 piętrowy. Bardzo cicha i spokojna okolica. Mili i życzliwi sąsiedzi dom: dom w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Tłuszcz,mazowieckie

799 000 zł112 m² 7 159,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Nieruchomość przy ulicy Kalinowej - Tłuszcz (~40km od Warszawy) segment: w stanie do wprowadzenia, nie wymaga remontu. Powierzchnia użytkowa - 92,66 m2 Powierzchnia całkowita (z garażem) - 111,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kasprowicza

Tłuszcz,mazowieckie

550 000 zł15 731 m² 34,96 zł/m²

 

 

 

Tłuszcz,mazowieckie

203 000 zł1 627 m² 124,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowa i/lub usługowa w miejscowości Tłuszcz przy ulicy Zaściankowej - około 40 km od Warszawy. Działka: numer działki - 428/4 Objęta mpzp - Dla zabudowy mieszkaniowej.