Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Leśna

Leśna, Tłuszcz, mazowieckie

  • 930 000 zł
  • 209 m²
  • 4 449,76 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Mikina

Skontaktuj się

Dom, ul. Leśna

Leśna, Tłuszcz, mazowieckie

zaktualizowane:
5 maja 2026

930 000 zł

209 m²

4 449,76 zł/m²

Dom, ul. Leśna

Zaktualizowane: 5 maja 2026

930 000 zł 209 m² 4 449,76 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
665 m²
Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicy
Rok budowy:
1992

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

665 m²

Miejsce postojowe:

parking publiczny / na ulicy

Rok budowy:

1992

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 930 000 zł (4 449,76 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 209 m² (110 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi, 1 łazienka; stan: bardzo dobry (dom pod klucz)
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1992
  • Działka: 665 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, gaz; ogrzewanie: propan-butan, węglowe
  • Audyt energetyczny: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SDCASA829

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 209m², z czego 110m² stanowi powierzchnię mieszkalną, położona na działce o powierzchni 665m² w Tłuszczu przy ulicy Leśnej 26. Budynek z 1992 roku, wybudowany z solidnych materiałów cegła, dach pokryty dachówką ceramiczną. Nieruchomość po odświeżeniu, w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowa do zamieszkania. (...)

Agent

Piotr Mikina

699 585...

699 585 330

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Mikina

699 585...

699 585 330

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.